Panenky BERTA, JESS a panáček HUGO

Smyslem prodeje panenek a skřítků je získat finance potřebné k realizaci doplňkových aktivit souvisejících se začleňováním rodin dětí a dorůstající mládeže s těžkým zdravotním handicapem do společnosti.

Malé. Roztomilé. Originální.

Správná dvojka PANENKA BERTA A PANÁČEK HUGO nebo BULÍK A ŽUŽLINKA? Pokud nevyberete, usměje se na Vás „PIŽĎUCH“… Vyberte pro sebe, své děti, vnoučata i kamarády pro radost a dobrý pocit z pomoci potřebným. Smyslem prodeje panenek a „pižďuchů“ je získat finance potřebné k realizaci doplňkových aktivit souvisejících se začleňováním rodin dětí a dorůstající mládeže s těžkým zdravotním handicapem do společnosti, ale také nabídnout prostředníka komunikace mezi sociálními službami a širokou veřejností.
Panenky i skřítky navrhla speciálně pro tento účel designérka Mgr. Jana Marvánová a každý kus je originál. Sama maluje výraz každé bytůstky a společně vybíráme barevné kombinace figurek. Klademe důraz na výběr materiálů s ohledem na životní prostředí, proto jsou veškeré látky přírodní, vnitřní výplň tvoří duté vlákno. Vážíme si precizní práce, která je dělána i “srdcem”. Proto jsme oslovili paní Ivanu Horákovou, která nám profesionálně naše maskoty šije. A jelikož jsme každý jiný, i naši pižďuši jsou originální a různě barevní.
Zakoupením každého maskota přispějete celou částkou na dobrou věc, odpočítáváme pouze náklady na výrobu. Potěšíte nejen obdarovaného, ale i některé z téměř 150 dětí a rodin, které dítě s postižením vychovávají. To jsou totiž naši klienti, kteří využívají podpory rané péče a osobní asistence Slezské diakonie v Jihomoravském kraji.

Příběh “PIŽĎUCHA”

Pižďuch je dobrý skřítek, jehož úkolem je hlídat dobrý spánek dětí. Proto Pižďuch bydlí v ložnici v nočním stolku každého dítěte. Ve dne je Pižďuch látková postavička, se kterou si dítě může hrát a mazlit se. Večer Pižďuch nastupuje svou hlídku a odhání noční můry.

Podpořit nás můžete zakoupením dalších předmětů s veselými postavičkami Pižďucha:

●  ponožky
●  placky
●  tašky
●  Reflexní náramek Slezské diakonie

Každou zakoupenou věcí přispějete celou částkou na dobrou věc:

●  na cílené a systematické terapeutické metody poskytované klientům s cílem rozvoje jejich potenciálu
●  zakoupení rehabilitačních, kompenzačních a didaktických pomůcek pro děti a mládež s postižením včetně vzdělávacích aktivit, jak jich využít
●  realizaci osobní asistence (mzda PSS) zajišťující možnost účastnit se vzdělávacích, rozvojových i volnočasových aktivit
●  náklady spojené s pořízením a provozem osobních automobilů sloužících k poskytování terénních sociálních služeb
●  pořádání akcí a konkrétních činností vedoucích ke zvyšování kompetencí rodičů i samotných klientů

Cena panenky i panáčka je 299,- Kč

Napište nám zprávu na pr.brno@slezskadiakonie.cz a objednejte si skřítka nebo panenku.

Buďte stále v obraze

sledujte nás na sociálních sítích