Daruj pro podporu Slezské diakonie Brno

Děkujeme, že s námi pomáháte rodinám s postiženými a předčasně narozenými dětmi v Brně a Jihomoravském kraji.
Chcete nás podpořit? Vyberte si z možností níže nebo nás kontaktujte na pr.brno@slezskadiakonie.cz
 
Tým osobních asistentů Slezska diakonie Brno

Podpořte naše služby 
finančně

č. ú. 23035791/0100, VS47

Pižďuchové a dárkové předměty
Podpořte nás zakoupením postaviček pižďuchů, panenek nebo dalších dárkových předmětů.

Pomáhejte s námi dětem s hendikepem

Finanční sbírka na zajištění a rozvoj poskytovaných sociálních služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s postiženými a předčasně narozenými dětmi v Jihomoravském kraji. Peníze budou použity na realizaci služeb rané péče, osobní asistence, doplňkových služeb (psychologické poradenství, senzorická integrace, sourozenecké skupiny ad.) a case managementu (komplexní podpora osob s postižením pro jejich samostatný život).
Máte sílu pozitivně ovlivnit životy desítek dětí. Neváhejte.
Tým osobních asistentů Slezska diakonie Brno

Podpořte naše služby

Podpořte služby Slezské diakonie Úseku Brno pro rodiny s dětmi s postižením v Brně a Jihomoravském kraji finančním příspěvkem na účet č. 23035791/0100 a uveďte prosím VS47 pro správné připsání platby. Děkujeme! I díky Vám můžeme poskytovat kvalitní služby rodinám, které je potřebují.
Výroční kalendář Slezské diakonie Brno

Rodiče superhrdinové 2021

Originální plánovací kalendář formátu A3 s ilustracemi Tomáše SMOT Svobody. Ten zkrátka musíte mít!  A že zrovna rodiče v rolích superhrdinů? Máma s tátou totiž zvládnou vyřešit každou výzvu. Vzdejte jim hold za jejich každodenní hrdinství společně s námi!
Objednávejte na pr.brno@slezskadiakonie.cz | tel. 731 161 862
Běžná cena: 299 Kč
Sponzorská cena: 999 Kč

Pižďuchové a panenky

Smyslem prodeje panenek a skřítků Pižďuchů je získat finance potřebné k realizaci doplňkových aktivit souvisejících se začleňováním rodin dětí a dorůstající mládeže s těžkým zdravotním handicapem do společnosti. Hračky jsou zhotovovány ručně místními tvůrci z ekologických materiálů.
Běžná cena velkého skřítka, panáčka nebo panenky: 299 Kč
Sponzorská cena: 999 Kč
Běžná cena malého skřítka – přívěsku na klíče: 159 Kč
Sponzorská cena: 299 Kč

Malé. Roztomilé. Originální.

Správná dvojka PANENKA BERTA A PANÁČEK HUGO nebo BULÍK A ŽUŽLINKA? Pokud nevyberete, usměje se na Vás „PIŽĎUCH“… Vyberte pro sebe, své děti, vnoučata i kamarády pro radost a dobrý pocit z pomoci potřebným. Smyslem prodeje panenek a „pižďuchů“ je získat finance potřebné k realizaci doplňkových aktivit souvisejících se začleňováním rodin dětí a dorůstající mládeže s těžkým zdravotním handicapem do společnosti, ale také nabídnout prostředníka komunikace mezi sociálními službami a širokou veřejností.
Panenky i skřítky navrhla speciálně pro tento účel designérka Mgr. Jana Marvánová a každý kus je originál. Sama maluje výraz každé bytůstky a společně vybíráme barevné kombinace figurek. Klademe důraz na výběr materiálů s ohledem na životní prostředí, proto jsou veškeré látky přírodní, vnitřní výplň tvoří duté vlákno. Vážíme si precizní práce, která je dělána i “srdcem”. Proto jsme oslovili paní Ivanu Horákovou, která nám profesionálně naše maskoty šije. A jelikož jsme každý jiný, i naši pižďuši jsou originální a různě barevní.
Zakoupením každého maskota přispějete celou částkou na dobrou věc, odpočítáváme pouze náklady na výrobu. Potěšíte nejen obdarovaného, ale i některé z téměř 150 dětí a rodin, které dítě s postižením vychovávají. To jsou totiž naši klienti, kteří využívají podpory rané péče a osobní asistence Slezské diakonie v Jihomoravském kraji.

Příběh “PIŽĎUCHA”

Pižďuch je dobrý skřítek, jehož úkolem je hlídat dobrý spánek dětí. Proto Pižďuch bydlí v ložnici v nočním stolku každého dítěte. Ve dne je Pižďuch látková postavička, se kterou si dítě může hrát a mazlit se. Večer Pižďuch nastupuje svou hlídku a odhání noční můry.

Podpořit nás můžete také zakoupením dalších dárkových předmětů

Výrobek Běžná cena
Sponzorská cena
Panenka velká
299,– 999,–
Panáček velký
299,– 999,–
Skřítek Pižďuch velký
299,– 999,–
Pižďuch malý přívěsek
159,– 299,–
Ponožky s Pižďuchem
180,– 299,–
Taška Pižďuch černá/modrá
120,– x
Placka Pižďuch velká
35,– x
Placka Pižďuch střední
30,– x
Placka Pižďuch malá
25,– x
Reflexní náramek Slezská diakonie
40,– x
Děkujeme!

Každou zakoupenou věcí přispějete celou částkou na dobrou věc:

●  na cílené a systematické terapeutické metody poskytované klientům s cílem rozvoje jejich potenciálu
●  zakoupení rehabilitačních, kompenzačních a didaktických pomůcek pro děti a mládež s postižením včetně vzdělávacích aktivit, jak jich využít
●  realizaci osobní asistence (mzda PSS) zajišťující možnost účastnit se vzdělávacích, rozvojových i volnočasových aktivit
●  náklady spojené s pořízením a provozem osobních automobilů sloužících k poskytování terénních sociálních služeb
●  pořádání akcí a konkrétních činností vedoucích ke zvyšování kompetencí rodičů i samotných klientů

Buďte stále v obraze

sledujte nás na sociálních sítích