Chorvatsko 2021 – lázeňské městečko Crikvenica

Vážení rodiče,
sice ještě nezačal Advent, ale my již myslíme na léto.
Rozhodli jsme se zareagovat na Vaše přání a podněty a na rok 2021 uspořádat zahraniční pobyt klientských rodin s programem. Rádi bychom Vám nabídli společný zájezd do krásného chorvatského lázeňského městečka Crikvenica.
Ubytování je v lázeňském komplexu s 24hodinovým lékařským dozorem v prázdninových měsících (konkrétní termín bude upřesněn).
Pláže jsou od penzionů vzdáleny pouhých několik desítek metrů a přístup je bezbariérový. Pokoje jsou ve dvou budovách, jednak v penzionu Smiljka a potom máme rezervované tři bezbariérové pokoje v lázeňském hotelu. V areálu je nám plně k dispozici nádherná bezbariérová tělocvična, kterou lze využít i pro terapie, jedna společenská místnost a bazén (1hod/denně). V objektu probíhají lázeňské procedury a masáže, které si lze objednat.
Plánovaná cena je 6 800,-Kč/osobu.
Cesta je možná buď autobusem 2 300,-Kč/osobu nebo vlastním autem.
V ceně je:
– ubytování plná penze (jídlo 3x denně formou bufetu)
– terapie pro děti se specifickými potřebami (dle složení skupiny), cca 2x v týdnu
– večerní setkání rodičů s programem i bez
– program pro sourozence (cca 2x v týdnu)
– nabídka hlídání dětí (cca 1 – 2x v týdnu)
Plánujeme setkání pro zájemce, kde proběhne zodpovězení veškerých dotazů. V objektu jsme se byli osobně podívat a veškeré nabízené služby jsme vyzkoušeli na sobě.
Na pobyt budeme shánět finance i od dalších subjektů, a pokud se nám to podaří, bude konečná cena pro účastníky menší (dle možností). Nemůžeme to ale předem zaručit, proto zatím pracujeme s touto nabídkou.